Mechanik motorových vozdiel

Miesto práce

Trenčiansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Oprava, servis a údržba motorových vozidiel - traktory, osobné a nákladné vozidlá a kamióny
  • Diagnostika vzniknutej poruchy
  • Návrh na jej riešenie a vykonanie samotnej opravy
  • Nastavovanie a zavádzanie vozidla do funkčného stavu
  • Nastavovanie geometrie vozidla
  • Montáž a demontáž pneumatík
  • Vytváranie servisného harmonogramu
  • Záznam servisných správ z výjazdov
  • Objednávanie náhradných dielov

Požadujeme

  • Min. 3 ročné prax z opravou, servisom a údržbou motorových vozidiel
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Technické myslenie
  • Manuálna zručnosť

Ponúkame

  • Mzda: 1400 € brutto / mesačne

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta zameriavajúceho sa na predaj a servis poľnohospodárskej, lesníckej a komunálnej techniky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava