Konštruktér

Miesto práce

Vranov nad Topľou

plný úväzok

Náplň práce

  • Návrh a tvorba výrobnej dokumentácie
  • Riešenie technických výpočtov a návrhov podľa požiadaviek
  • Inovovanie existujúcich technologických celkov podľa zadania
  • Kontrola dokumentácie na základe overovacích skúšok
  • Samostatné konštrukčné riešenie technicky náročných dielov strojárskeho charakteru
  • Hodnotenie priebehu skúšok, technických zmien výrobkov a zariadení
  • Vypracovávanie odborných posudkov ku štúdiám, zámerom a zlepšovacím návrhom

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • Prax v odbore min. 2 roky
  • Anglický jazyk na základnej úrovni (čítanie technickej dokumentácie)
  • Základné znalosti v strojárskej oblasti
  • Praktická skúsenosť s prácou v AutoCAD
  • Znalosť základných technických riešení a produktov
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť tímovej práce
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Zodpovednosť
  • Flexibilita
  • Kreatívnosť

Ponúkame

  • Mzda od 950 € (+ variabilná zložka do 180 €)
  • Stabilná a perspektívna práca
  • Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • Stravovanie vo firemnej kantíne
  • Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- € pri narodení dieťaťa a svadbe

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v oblasti drevárskeho priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava