Strojník čerpadla betónu

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Obsluha betonárskeho stroja
  • Servis a údržba zariadenia
  • Pomocné práce na betonárke
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Výpomoc pri domiešavaní stavebného materiálu v prípade potreby

Požadujeme

  • Skúsenosť na obdobnej pozícii min. 1 rok
  • Platný strojný preukaz
  • Platný vodičský preukaz
  • Aktuálne psychotesty

Ponúkame

  • Plat 1500 € + variabilná zložka mzdy
  • Spoločnosť poskytuje a hradí ubytovanie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre stavebnú spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava