Obchodný zástupca pre západné Slovensko

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

plný úväzok

Náplň práce

  • .Aktívne vyhľadávanie zákazníkov a starostlivosť o stávajúcich
  • Poskytovanie technického poradenstva
  • Prezentácia produktov spoločnosti, predstavenie technických vlastností a výhod oproti konkurencii
  • Samostatné plnenie plánu obchodného rozvoja v rámci zvereného regiónu
  • Pravidelné zisťovanie záujmu a potrieb zákazníka
  • Monitoring trhu
  • Vypracovávanie cenovej ponuky
  • Komplexné zastrešenie obchodného prípadu
  • Plnenie obchodných cieľov spoločnosti

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdelanie
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Prax na obchodnej pozícii min. 3 roky
  • Skúsenosť s predajom v oblasti stavebníctva (ideálne strechy a strešné systémy)

Ponúkame

  • Fixný plat od 1350 až 1700 eur (+ variabilná zložka) s postupným navyšovaním v závislosti od profesijného a osobného rastu
  • Kvalitný adaptačný program, vrátene profesionálneho zaškolenia
  • Možnosť osobného rastu a realizácie vlastných kreatívnych myšlienok
  • Zaujímavá práca pre medzinárodnú spoločnosť
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Sick days

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v stavebnej oblasti.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava