Plánovač výroby

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Tvorba výrobného plánu na základe výrobných kapacít
  • Plánovanie a analýza personálnych a výrobných kapacít
  • Monitorovanie materiálového toku
  • Metodické usmerňovanie majstra výroby pre oblasť plánovania zmennosti
  • Komunikácia a koordinačné stretnutia s obchodným oddelením
  • Sledovanie a operatívne korekcie denných výrobných plánov
  • Aktualizácia už existujúcich plánov na základe stavu a vývoja skladových zásob
  • Spolupráca pri zavádzaní systému SAP za výrobu
  • Spolupráca pri nastavovaní KPI
  • Vytváranie interných štatistík, reportov vyhodnocovanie údajov pre vedenie spoločnosti

Požadujeme

  • Prax v oblasti plánovania výroby
  • Prax v strojárskom alebo elektrotechnickom priemysle
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Skúsenosti s využívaním PPS/ERP/SAP
  • Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
  • Analytické myslenie

Ponúkame

  • Plat 1500 - 1600 € btto / mesačne

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v strojárskej oblasti.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Ľuboš Auda
+421 902 942 408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava