Majster výroby

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Príprava, realizácia a monitorovanie výrobného procesu
  • Kontrola výrobného procesu, zodpovednosť za dodržiavanie výrobných termínov
  • Optimalizácia procesov za účelom zvyšovania produktivity
  • Vedenie pridelených pracovníkov
  • Koordinácia pracovných činností podľa výrobných zákaziek
  • Kvalifikácia, hodnotenie, motivácia a kontrola pridelených pracovníkov
  • Zaškolenie nových zamestnancov
  • Zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP
  • Kontrola a riadenie kvality výroby
  • Zodpovednosť za dodržiavanie ISO 9001 štandardov vo výrobe
  • Kontrola, zabezpečenie a tvorba plánu údržby strojov, výrobných nástrojov a celkového výrobného vybavenia
  • Kontrola, zabezpečenie a tvorba plánu garančných opráv strojov, pracovných nástrojov a meracích prístrojov
  • Monitorovanie výkonnosti tímu, nastavovanie KPI kritérii
  • Vytváranie interných štatistík, reportov vyhodnocovanie údajov pre vedenie spoločnosti

Požadujeme

  • Prax v strojárskom alebo elektrotechnickom priemysle
  • Technická zručnosť a zdatnosť
  • Schopnosť čítania technických výkresov
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Skúsenosti s využívaním PPS/ERP/SAP
  • Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
  • Znalosť CNC programov výhodou
  • Analytické myslenie

Ponúkame

  • Plat 1600 € + 10% kvartálny bonus

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v strojárskej oblasti.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava