Údržbár strojov a zariadení

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

  • údržba strojnotechnologického zariadenia,
  • podpora optimalizácie a nasadenia technológií a výrobných procesov,

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s výučným listom
  • platný preukaz na zváranie elektro oblúkom (pp.pálenie kyslíkom)
  • platný preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení
  • skúsenosti s hydraulikou a pneumatikou výhodou
  • manuálna zručnosť,
  • dobrý zdravotný stav (nočná práca, riziko hluku, prašné prostredie (piliny)),
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať aj na zmeny

Ponúkame

  • prácu na hlavný pracovný pomer,
  • mesačná mzda cca 750,- EUR v čistom / 4-zmenná prevádzka
  • mimoriadne polročné odmeny,
  • firemný autobus zvážajúci zadarmo v rámci BB priamo do / zo závodu,
  • jedáleň / stravné lístky v hodnote 4,- EUR

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zaoberajúca sa drevospracujúcim priemyslom (výroba debniacich dosiek).

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Murgašová Petra
0902942435
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4