Pracovník prípravy výroby

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • výroba definovaných celkov podľa podkladov pre nasledovnú montáž rozvádzača
  • príprava a výroba rôznych káblov a vodičov podľa výkresovej dokumentácie a tabuliek zapojenia
  • výroba káblových zväzkov podľa podkladov
  • oliepanie vychystaného materiálu
  • strojne strihanie metrového materiálu
  • ručné strihanie metrového materiálu
  • tvorba Layoutu pre prepočet jednožilových vodičov a následný export pre strihacie stroje
  • spracovávanie dát pre tvorbu nálepiek potrebných pre výrobu
  • kontrola kvality spracovávaného materiálu
  • vypisovanie výrobných sprievodiek.
  • kontrola vyrobeného materiálu na správnosť spracovania a kvalitatívna kontrola výroby
  • dodržiava zásady BOZP a PO na pracovisku
  • plnenie pracovných úloh podľa inštrukcii od priameho nadriadeného zamestnanca a vedúceho daného úseku na ktorom je zamestnanec priradený.
  • zabezpečenie poriadku a čistoty na svojom pracovisku, 5S
  • aktívne podieľanie sa na vyhľadávaní a nahlasovaní skoro úrazov a podieľanie sa na ich odstránení v spolupráci s oddeleniami procesného inžinieringu, industriálneho inžinieringu a oddelenia EHS
  • práca s výkresovou a výrobnou dokumentáciou
  • práca s ručným náradím
  • práca s ručným elektrickým náradím
  • práca s ručným akumulátorovým náradím
  • práca s PC

Požadujeme

  • práca na jednu pracovnú zmenu, práca s ručným elektrickým náradím, práca s akumulátorovým ručným náradím
  • práca s chemikáliami

Ponúkame

  • mzda je 750 € brutto/mesačne
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, práca vo sviatok
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • zľavy u poskytovateľov rôznych služieb
  • stravná jednotka 3,83 €

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku :

Mgr. Andrea Grečnárová : 0905 551 551

email : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava