Konštruktér

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Koncepcia a konštrukcia mechanických skupín, ako aj kompletných špeciálnych strojov
  • Hľadanie riešení technických problémov
  • Klasifikácia technických riešení
  • Úzka komunikácia s oddeleniami realizujúce proces vývoja/zákazky
  • Štandardizácia výrobkov
  • Optimalizácia prototypov a ich zavedenie do série

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie v strojárskej oblasti
  • Pokročilá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
  • Praktická skúsenosť s prácou v CAD programoch (Creo, AutoCAD, Inventor, Solid Works a pod.)
  • Skúsenosť s prácou v programe SAP

Ponúkame

  • Základná mzda od 1070 do 1560 € (podľa skúseností kandidáta) + výkonnostný bonus do výšky 20% základnej mzdy.
  • Možnosť profesijného a osobnostného rastu
  • Osobnostné hodnotenie na mesačnej a ročnej báze
  • Darčekové poukážky
  • Odmena za odporučenie kandidáta
  • Zamestnanecké zľavy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v oblasti výroby jednoúčelových strojov a zariadení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava