CNC operátor - sústružník

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

• Čítanie technických výkresov a sprievodných kariet zákazky
  • Upínanie/nastavenie materiálu (kubických a rotačne symetrických dielov) podľa upínacieho plánu
  • Vyhľadanie požadovaného programu na sieti a jeho stiahnutie/nahranie do stroja
  • Osadenie nosičov nástrojov do stroja
  • Obsluha CNC sústruhov pomocou ovládacieho panela
  • Zmena údajov geometrie a technológie pri prvých spusteniach programu
  • Stanovenie nulových bodov
  • Načítanie CNC údajov, korektúry nástrojov podľa sprievodnej karty zákazky
  • Vizuálna kontrola prvých spustení programu
  • Indikácie materiálových a výrobných chýb pri vstupe aj výstupe materiálu do obrábacieho procesu
  • Zabezpečenie kvality počas výrobného procesu, indikácie chýb obrábania a materiálových chýb

Požadujeme

  • stredoškolské vzdelanie
  • prax na pozícii sústružník
  • technický talent, praktické myslenie, precíznosť (presnosť), pozornosť, ochotný učiť sa
  • práca v 3-zmennej prevádzke

Ponúkame

  • mzda je 990 € brutto/mesačne (pozostáva zo základnej zložky mzdy, ktorá je 825 € a výkonnostnej prémie vo výške 165 €)
  • výška mzdy sa odvíja od praxe v odbore
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, práca vo sviatok
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • zľavy u poskytovateľov rôznych služieb
  • stravná jednotka 3,83 €

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku :

Mgr. Andrea Grečnárová : 0905 551 551

email : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava