Hlavný účtovník/účtovníčka

Miesto práce

Dolný Kubín

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva
  • Metodické riadenie účtovania a procesov v súlade s platnou legislatívou
  • Riadenie tímu účtovníkov
  • Účasť a riadenie mesačných, ročných uzávierok a výkazov
  • Spracovanie výkazov k DPH
  • Kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, výkazov DPH
  • Zodpovednosť za vedenie pokladne, evidenciu dodávateľských a odberateľských faktúr, bankových výpisov, interných dokladov a podobne
  • Komunikácia s obchodnými partnermi
  • Zabezpečovanie každoročného auditu (aktívna komunikácia s auditorom)

Požadujeme

  • Min. 2 roky praxe na vedúcej pozícii v oblasti účtovníctva
  • Skúsenosť s vedením kolektívu účtovného oddelenia
  • Ekonomické vzdelanie
  • Pokročilá znalosť v oblasti fakturácie, podvojného účtovníctva a vedenia pokladne
  • Pokročilá znalosť balíka Microsoft Office
  • Zodpovednosť
  • Flexibilita
  • Komunikatívnosť
  • Samostatnosť
  • Príjemné vystupovanie
  • Logické myslenie
  • Odolnosť voči stresu

Ponúkame

  • Mzda od 2000 € (finálna suma závisí od skúseností uchádzača)
  • Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
  • Možnosť sebarealizácie
  • Zaškolenie a následné vzdelávanie
  • Rozšírenie odborných znalostí na základe účasti na školiacich a vzdelávacích aktivitách
  • Priateľský kolektív
  • Zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
  • Účasť na firemných spoločenských akciách
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie závislé od predošlej praxe a konkrétnych zručnosti
  • Koncoročné odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
  • Možnosť príspevku zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • Stravné lístky
  • Príspevok zamestnávateľa na rekreáciu
  • Vernostná odmena za odpracované roky

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

[email protected]

+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava