Projektový manažér - elektrotechnik

Miesto práce

Vranov nad Topľou

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za plynulý chod oddelenia
  • Rozhodovanie o spôsobe dodržiavania elektrotechnických noriem pre montáž NN,VN a VVN a el. pohonov
  • Zabezpečovanie vhodných komponentov v spolupráci s projektantmi
  • Schvaľovanie projektov pre NN, VN, VVN inštalácie a el. pohony
  • Riadenie montáže NN, VN, VVN systémov a AC/DC meničov
  • Kontrola vecnej správnosti a úplnosti dodávateľských faktúr
  • Zodpovednosť za správnu funkčnosť systémov pre riadenie technológií
  • Plnenie harmonogramu montáže systému riadenia a jeho uvedenia do prevádzky
  • Zabezpečovanie agendy pridelenej inv. akcie
  • Návrh zmien v projektovej dokumentácii

Požadujeme

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie v elektrotechnickej oblasti
  • Min. 2 ročná prax na obdobnej pozícii
  • Disponovanie § 23 (bez obmedzenia napätia)
  • Základné znalosti programu AutoCAD
  • Anglický jazyk na základnej úrovni (čítanie technickej dokumentácie)
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie a výkresov
  • Organizačné schopnosti
  • Systematickosť a dôslednosť
  • Zodpovedný prístup k práci

Ponúkame

  • Mzda od 1300 €
  • Stabilná a perspektívna práca
  • Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • Stravovanie vo firemnej kantíne
  • Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- € pri narodení dieťaťa a svadbe

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v oblasti drevárskeho priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava