Projektový inžinier pre CAD implementácie

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Zabezpečenie implementácie CAD softvéru (EPLAN P8) pre tvorbu elektrických schém
  • Návrh konceptov pre nové elektrickej schémy a konceptov označovania súčiastok
  • Návrh konceptov pre zakladanie dielov v databanke softvéru a ich správa. Zakladanie nových dielov, makier, dodávateľov do databanky
  • Realizácia pilotného projektu - návrh konceptov pre tvorbu elektrickej schémy, návrh 3D modelov, návrh exportných dát
  • Tvorba a správa návrhov pracovných štandardov pre daný softvér
  • Údržba funkčnosti softvéru a implementácia potrebných zmien podľa potrieb konštrukcie a výroby
  • Komunikácia s globálnym tímom pre CAD implementácie pri definovaní potrebných projektových krokov
  • Spolupráca a podpora konštrukcie a výroby pri používanie a zlepšovanie CAD softvéru

Požadujeme

  • Vzdelanie elektrotechnickej oblasti
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Pokročilá skúsenosť s prácou s programom SAP, EPLAN P8 a AutoCAD
  • Hĺbkové znalosti v oblasti konštrukcie, elektrotechniky a projektového riadenia

Ponúkame

  • Základná mzda od 1230 do 1560 € (podľa skúseností kandidáta) + výkonnostný bonus do výšky 20% základnej mzdy.
  • Možnosť profesijného a osobnostného rastu
  • Osobnostné hodnotenie na mesačnej a ročnej báze
  • Darčekové poukážky
  • Odmena za odporučenie kandidáta
  • Zamestnanecké zľavy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v oblasti výroby jednoúčelových strojov a zariadení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava