Colný deklarant

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Riešenie požiadaviek zákazníkov na dennej báze
  • Zastrešovanie administratívy
  • Spracovávanie colných a prepravných dokumentov k zásielkam
  • Zastupovanie zákazníkov v colnom konaní
  • Vystavovanie dokladov pre colné konanie
  • Spracovávanie štatistických výkazov Intrastat
  • Kontrola faktúr
  • Vedie evidencie a archivácia dokladov

Požadujeme

  • Mzda od 1000 € (+ 30% mesačná variabilná zložka)
  • Min. ročné skúsenosti na pozícii colného deklaranta
  • Orientácia v colných predpisoch a colnej problematike
  • Dobré analytické myslenie
  • Schopnosť efektívne pracovať aj v stresových situáciách
  • Ovládanie práce s colným softwarom
  • Pokročilá znalosť MS Office balíka
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti a príjemné vystupovanie
  • Znalosť anglického jazyka výhodou

Ponúkame

  • Školenia potrebné na vykonávanie práce
  • Stravné plne hradené zamestnávateľom
  • Životné poistenie
  • Možnosť práce formou home office
  • Sick days
  • Ovocný deň
  • Príspevok na jazykové kurzy

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti logistiky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava