Test inžinier

Miesto práce

Trenčiansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Vypracováva pracovné postupy pre testovanie a technickú dokumentáciu pre prevádzku testovacích zariadení.
  • Aktualizuje testovacie programy a zariadenia podľa požiadaviek zákazníka a požiadaviek výrobného procesu.
  • Zaškoľuje systémových technikov za účelom preventívnej a reaktívnej údržby.
  • Analyzuje stav zverených testovacích zariadení a navrhuje a implementuje nápravné opatrenia pre zvýšenie spoľahlivosti a výkonnosti.
  • Komunikuje s dodávateľmi ohľadom nových testovacích zariadení, poskytuje technické informácie a preberá zariadenia od dodávateľa.
  • Zavádza nové výrobky a zariadenia do testovacieho procesu a spolupracuje s projektovým tímom, ktorý tento proces riadi.
  • Vytvára a riadi pracovné inštrukcie pre testovacie zariadenia.
  • Validuje kvalitu dodávaných zariadení podľa interných validačných postupov a výsledky dokumentuje a predkladá na schválenie.
  • Eviduje testovacie zariadenia podľa interných postupov.

Požadujeme

  • VŠ elektrotechnické vzdelanie.
  • Aktívna znalosť anglického jazyka.
  • Aktívna elektrotech. vyhláška min. § 21.
  • Záľuba v elektrotechnike.
  • Znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka podmienkou.
  • Technické a logické myslenie.
  • Čítanie technickej dokumentácie a elektrotechnických schém.

Ponúkame

  • Mzda od 1300 € (finálna výška závisí od skúseností uchádzača).
  • Účasť na jazykových kurzoch.
  • Možnosť kariérneho rastu.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie.
  • Účasť na firemných večierkoch, športových dňoch, rodinných dňoch a pod.
  • Príspevok na III. pilier.
  • Možnosť využívania krytej plavárne.
  • Každoročná valorizácia platu.
  • Pružný pracovný čas.
  • Mladý kolektív a otvorená komunikácia.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava