Produktový inžinier pre R&D

Miesto práce

Prievidza

plný úväzok

Náplň práce

  • Úspešný kandidát bude kľúčovou osobou v rámci vývojového tímu
  • Vlastníctvo nad vývojom produktu: od zadania cez návrh a testovanie až po kontrolu prototypovej výroby a následné uvoľňovanie do sériovej výroby
  • Zodpovednosť za splnenie všetkých technických požiadaviek a parametrov na vyvíjaný produkt
  • Kontaktná osoba pre zákazníka, projektového manažéra a pod.
  • Dohliadanie nad celým procesom vývoja: dizajn, testovanie funkčnosti a pod.
  • Zodpovednosť za analýzu rizík a vplyvu zmien na daný produkt
  • Príprava návrhov zmien a ich následná implementácia v praxi

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie technického smeru (ideálne v oblasti mechanického strojárstva)
  • Min. 3 roky praxe na obdobnej pozícii na R&D oddelení
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni

Ponúkame

  • Plat od 1600 e (+ 10% osobnostný bonus + ročný bonus)
  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na trhu už viac ako 100 rokov
  • Príležitosť zúčastniť sa nových a zaujímavých projektov
  • Možnosť participovať na vývoji nových produktov v rámci vývojového tímu
  • Práca v priateľskom a podporujúcom prostredí
  • Možnosť osobného a kariérneho rastu
  • Pravidelné školiace aktivity
  • Flexibilný pracovný čas
  • Finančný príspevok v prípade relokácie
  • Sociálne benefity: pravidelná firemná lyžovačka, návšteva divadla, športové dni, rodinné dni, teambuilding, nightrun, hudobný festival, lístky na basketbal a pod.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

[email protected]

+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava