Trenkwalder Slovensko Nájdite si zaujímavú prácu s nami.

Mechanik - motorár

mechanik - motorár

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

vykonávanie súboru úloh potrebných k zabezpečeniu riadneho bezporuchového chodu a údržby plynových motorov kogeneračných jednotiek (KGJ) podľa servisného plánu

vykonávanie opravy poruchových stavov motorov a príslušenstva KGJ

Požadujeme

požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity, s maturitou, SOU

vzdelanie v odbore automechanik. odbor so zameraním na strojníctvo

vodičský preukaz: B

Ponúkame

ponúkame prácu v medzinárodnej stabilnej spoločnosti

mzda brutto : 1 000,- €/mesiac

zabezpečenie vzdelávania

výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy ( bližšie špecifikované na pracovnom pohovore )

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

spoločnosť sa zaoberá výrobou a distribúciou energií

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu kontaktujte nášho konzultanta:

Roman Kiršner

+421 907 575 888

e-mail.: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4036792  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac