Operátor výroby v Kočovciach

Miesto práce

Nové Mesto nad Váhom

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke
  • montáž svetlometov
  • kontrola kvality komponentov a hotových výrobkov

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • dobrý zdravotný stav ( práca v stoji, práca v noci )
  • ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda 773,69 EUR/ mesiac + príplatky v zmysle zákona
  • rast základnej mzdy po skúšobnej dobe na 828,5 EUR/ mesiac
  • variabilná zložka mzdy
  • príplatok za nepretržitú prevádzku
  • príplatok za odpoludňajšiu zmenu
  • extra bonus za prácu vo sviatok 20 EUR / zmena
  • extra bonus za nadčasovú prácu 20 EUR / zmena
  • bezplatná doprava z Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Piešťan, Myjavy a Starej Turej
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na stravu aj prípade ak zamestnanec nevyužije firemnú jedáleň
  • príspevok na ubytovanie pre zamestnancov z iných okresov 115€ brutto/mesiac

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Túto pozíciu obsadzujeme pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou svetlometov pre popredné automobilové značky

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
v prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Baziak Dmytro telefón: 0902 937 833
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 4035595  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 773,69 EUR/mesiac