Inžinier kvality

Miesto práce

Okres Malacky

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za kvalitu výrobkov a výrobných procesov
  • Zodpovednosť za zákaznícku spokojnosť z hľadiska kvality
  • Nastavovanie interných štandardov a pravidiel kvality
  • Validácia nových alebo upravených produktov
  • Navrhovanie a overovanie efektívnosti procesov kvality
  • Verifikácia materiálov
  • Optimalizácia nákladov na kvalitu
  • Riadenie inšpektorov kvality
  • Vykonávanie procesných analýz a systému merania
  • Plánovanie a vykonávanie auditov produktov a procesov
  • Správa testovacích a meracích zariadení
  • Vykonanie analýzy procesných údajov a pravidelný reporting

Požadujeme

  • Min. stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Min. 2 ročné skúsenosti v oblasti výrobnej kvality
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Elektrotechnické osvedčenie podľa §21 alebo 22

Ponúkame

  • Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • Účasť na novo vznikajúcom projekte
  • Mzdu od 1700 € (finálna výška závisí od skúseností uchádzača)
  • Finančná konkurenčná kompenzácia
  • Kompenzácia stravného
  • Možnosť osobného a profesijného rozvoja
  • Jazykové kurzy, firemné akcie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho vo výrobnej oblasti.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava