Operátor výroby v Kočovciach

Miesto práce

okres Nové Mesto nad Váhom

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke
  • montáž svetlometov
  • kontrola kvality komponentov a hotových výrobkov

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • dobrý zdravotný stav ( práca v stoji, práca v noci )
  • ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda 773,69 EUR/ mesiac + príplatky v zmysle zákona
  • rast základnej mzdy po skúšobnej dobe na 828,5 EUR/ mesiac
  • variabilná zložka mzdy
  • príplatok za nepretržitú prevádzku
  • príplatok za odpoludňajšiu zmenu
  • extra bonus za prácu vo sviatok 20 EUR / zmena
  • extra bonus za nadčasovú prácu 20 EUR / zmena
  • bezplatná doprava z Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Piešťan, Myjavy a Starej Turej
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na stravu aj prípade ak zamestnanec nevyužije firemnú jedáleň

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Túto pozíciu obsadzujeme pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou svetlometov pre popredné automobilové značky

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
v prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Ing. Roman Kiršner telefón: 0907 575 888
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4020892  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 773,69 EUR/mesiac