Farmaceut / Samostatný farmaceut

Miesto práce

Trnava

plný úväzok

Náplň práce

- zodpovednosť za plynulý chod lekárne
- výdaj voľnopredajných liekov, liekov na lekársky predpis, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- expedícia tovaru
- administratívne činnosti pri fakturácií poisťovniam
- práca so skladom v lekárni: kontrola skladových zásob, objednávanie sortimentu lekárne
- vybavovanie objednávok na osobný odber v lekárni z internetového portálu
- komunikácia s lekármi ohľadom preskripcie a riešenia problémov
- vybavovanie reklamácií s dodávateľmi

Požadujeme

- ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore farmácia
- komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- zodpovedný prístup k práci
- proaktivitu

Ponúkame

- ubytovanie (v prípade potreby)
- zamestnanecké zľavy pri nákupe tovaru
- MultiSport kartu
- príspevok v prípade svadby alebo narodenia dieťaťa
- vianočné odmeny
- fresh days

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmaceutického priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4019853  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac