Servisný technik chladiacich zariadení

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

- pravidelný servis a konfigurácia chladiacich a klimatizačných zariadení
- vykonávanie funkčných skúšok po preventívnej údržbe alebo oprave
- vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení
- elektro-inštalačné práce na týchto zariadeniach
- operatívne riešenie havarijných situácií
- diagnostika porúch

Požadujeme

- min. stredoškolské vzdelanie elektrotechnické (odbor: chladiarenský mechanik)
- prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
Výhodou sú:
- odborná spôsobilosť F-plyny I. kategória
- elektrotechnické osvedčenie vyhl. č. 508/2009
- odborná spôsobilosť na spájkovanie
- znalosť anglického jazyka

Ponúkame

- základnú mzdu 1100 EUR + 3 zložkové a kvartálne odmeňovanie
- služobné motorové vozidlo
- notebook a mobil
- stravnú karta
- možnosť sebarealizácie, naštartovania kariéry a odborného rastu
- podieľanie sa na úspechoch a rozvoji silnej a stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- nestereotypný typ práce

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti v informačných technológií.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4017323  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac