Manažér predaja

Miesto práce

Liptovský Mikuláš

plný úväzok

Náplň práce

  • vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov, prezentácia spoločnosti, prieskum trhu,
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov, riešenie reklamácií, archivácia,
  • administratívne zabezpečovanie objednávok, pohľadávok a skladového hospodárstva,
  • účasť na výstavách a veľtrhoch,
  • reporting, štatistiky.

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie technického smeru (strojársky odbor, elektrotechnický,..),
  • anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B2,
  • aspoň 5 rokov praxe na podobnej pracovnej pozícii,
  • vodičský preukaz sk. B.

Ponúkame

  • mzda od 1300 € brutto/mesiac + variabilná zložka,
  • ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Michaela Matulová

Recruitment Consultant

Trenkwalder, a.s.

T: +421 902 942 408

mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 4013350  Dátum zverejnenia: 20.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.