Práca vo výrobe

Miesto práce

Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • hlavný pracovný pomer v zahraničnej spoločnosti v Trnave
  • 4-zmenná prevádzka
  • obsluha výrobných strojov a zariadení, kontrola kvality výrobkov
  • výroba plastových a gumokovových dielov na vstrekovacích lisoch
  • jednoduchá údržba a čistenie strojov a zariadení

Požadujeme

  • ukončené minimálne základné vzdelanie
  • skúsenosti v oblasti strojárenskej resp. automobilovej výroby sú vítané
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
  • práca vhodná pre mužov

Ponúkame

  • hodinová mzda 4,2 EUR/hod brutto.
  • hruba mesačná mzda s príplatkami a príspevkami cca 1100 EUR mesačne
  • možnosť zvyšovania tarifnej triedy
  • príspevok na dopravu 20 EUR pri odpracovní aspoň polovice FPD
  • dochádzkový bonus 90 EUR pri splnení podmienok
  • príplatok za pracu v noci 1,67 EUR/hod
  • príplatok za prácu v sobotu je 40% priemernej hodinovej mzdy
  • príplatok za prácu v nedeľu je 60% priemernej hodinovej mzdy
  • príplatok za odpoludňajšiu smenu 0,4EUR/hod
  • 13. a 14. plat,
  • pestrý sociálny program ( príspevok na DDS, rôzne benefity )
  • dotácia stravy ( zrážka zamestnanca za stravnu jednotku iba 0,65 EUR)
  • kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Stabilná zahraničná spoločnosť v oblasti strojárenského priemyslu

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu si môžete zaslať životopis na mailovú adresu [email protected] , alebo ma kontaktovať na telefónnom čísle 0908 908 798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 4002313  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.