Trenkwalder Slovensko Nájdite si zaujímavú prácu s nami.

Skladník/ Vodič VZV

Miesto práce

Trnava

plný úväzok

Náplň práce

- Práca na hlavný pracovný pomer
- Práca v 3- zmennej prevádzke
- Obsluhovať výrobné stroje a zariadenia
- Práca vhodná pre ženy aj mužov

Požadujeme

- Platné papiere na VZV- podmienka
- Dobrý zdravotný stav (práca v noci, práca v stoji)
- Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť

Ponúkame

- Základná mzda 900 EUR brutto odmeny
- Stravné lístky v hodnote 3,83 EUR

Predpokladaný termín nástupu

dohodou
30.11.2020 (ostáva ešte 5 dní)

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť Plasticoncept v Trnave - automobilový priemysel

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Bianka Farkasová
T: +421908908798
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3998584  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac