Servisný technik s § 22

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • servis nápojových automatov ( údržba, odstraňovanie prevádzkových porúch),
  • identifikácia porúch na predajných automatoch u zákazníka,
  • vedenie štatistík vykonanej práce.

Požadujeme

  • elektrotechnické vzdelanie
  • potrebná vyhláška o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov § 22
  • vodičský preukaz
  • ochota učiť sa novým veciam

Ponúkame

  • mzda po zaškolení 1500 € brutto/mesiac
  • ročné výkonnostné odmeny
  • odmeny podľa odpracovaných rokov
  • mladý pracovný tím
  • školenia
  • firemný mobilný telefón
  • firemné akcie
  • práca v stabilnej spoločnosti

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti prevádzkovania nápojových automatov a automatov rýchleho občerstvenia.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Michaela Matulová

Recruitment Consultant

Trenkwalder, a.s.

M: +421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3994615  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.