Manažér/ka modrých golierov

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Baví ťa rozmanitosť práce s ľuďmi a si flexibilná nie len v životopise ale aj v realite? Chceš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá na Slovensku funguje už 30 rokov? Tak mi pošli svoje CV, aktuálne hľadáme posilu do nášho interného tímu.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
Nábor zamestnancov pre našich klientov
Zastrešenie pracovno-právnej dokumentácie spojenej so začiatkom a trvaním pracovného pomeru zamestnancov
Komunikácia so zamestnancami aj klientmi

Požadujeme

Praktické skúsenosti z oblasti personalistiky (predovšetkým nábor Blue-Collar zamestnancov)
Proaktivita, zodpovednosť a samostatnosť
Dobré komunikačné zručnosti
Flexibilita a ochota jazdiť po západnom Slovensku

Ponúkame

Základná mzda: 900€ btt / mesiac
Garantovaná mesačná variabilná zložka mzdy
3 sick days
Kancelária, v ktorej nájdeš aj drobné občerstvenie, situovaná v centre mesta
Služobné auto k dispozícií aj na súkromné účely (po skúšobnej dobe)
Veľká miera slobody

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme do interného stavu

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Natália Neuhybelová
T: +421902922838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3980541  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac