Účtovník/čka

Miesto práce

okres Liptovský Mikuláš

plný úväzok

Náplň práce

  • účtovanie a evidencia faktúr, dodávateľské saldo (vrátane správy zápočtov), správa a spracovanie exekúcií a iných zrážok,..
  • správa a evidencia dát zamestnancov, komplexné spracovanie dochádzky, výpočet a kontrola miezd, riešenie nezrovnalostí,..
  • komunikácia s oprávnenými inštitúciami, spolupráca s inými výrobnými oddeleniami.

Požadujeme

  • min. stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
  • aspoň 3 roky praxe na obdobnej pozícií vo výrobnom podniku,
  • znalosť programu SOFTIP PROFIT Plus - výhodou.

Ponúkame

  • mzda od 900 € brutto/mesiac (v závislosti od skúseností a schopností uchádzača),
  • dochádzkový bonus (2x ročne pri stanovení podmienok),
  • odborné a jazykové kurzy,
  • ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Michaela Matulová

Tel.č: +421 902 942 408

E-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3971770  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.