Zásobovač výrobnej linky

Miesto práce

okres Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • udržiavanie výrobných liniek v prevádzkyschopnom stave, vrátane dodávok baliaceho a pomocného materiálu,
  • vedenie VZV, zabezpečenie včasného prísunu a odsunu prázdnych a plných obalov z výrobnej linky a k linke,
  • príprava hotových výrobkov na nakládku do nákladných vozidiel,
  • kontrola nálepiek a štítkov s označením na hotových výrobkoch,
  • zodpovednosť za triedenie odpadu z výrobných liniek, jeho manipulácia a odvoz na označené miesta,
  • udržiavanie poriadku vo výrobnej hale,
  • plnenie úloh zadaných zmenovým majstrom,
  • označenie všetkých krabíc a balení správnymi nálepkami priamo vo výrobnej hale
  • práca v 4ZMENNEJ PREVÁDZKE

Požadujeme

  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda 5,20 EUR/hod
  • príplatky za nočné (+1,38 EUR/hod) a popoludňajšie (+0,13) zmeny
  • stravovanie v podnikovej jedálni

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hľadáme uchádzačov o prácu pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou a testovaním prístrojových dosiek do popredných automobilových značiek.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Andrea Grecnarova
T: +421905551551
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3968498  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,2 EUR/hod.