Pracovníčka montáže

Miesto práce

Senica

plný úväzok

Náplň práce

výroba obrazových rámov a podproduktov , ktoré s výrobou súvisia

Požadujeme

minimálne stredoškolské vzdelanie

ochota, flexibilita, samostatnosť

chuť učiť sa nové veci

schopnosť dodoržiavať interné predpisy

Ponúkame

ponúkame stabilné zamestnanie v prosperujúcej firme

mzda 640,- 690,-EUR brutto/mesiac

denná a poobedná zmena od pondelka do piatku

možnosť ubytovania

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

spoločnosť , pre ktorú obsadzujeme danú pozíciu sa zaoberá výrobou obrazových rámov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
O výberovom procese sa môžete informovať na telefónnom čísle 0908 908 798 alebo prostredníctvom mailu:

d [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4