Lakovač

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Pripravovanie materiálu pred lakovaním (čistenie, brúsenie, tmelenie, odmasťovanie, maskovanie).
  • Pripravovanie, miešanie a nanášanie farby, ručne alebo striekaním na pripravený materiál alebo jeho časti.
  • Lakovanie strojov, strojných častí, montážnych skupín a strojných súčiastok podľa technickej dokumentácie.
  • Vizuálna kontrola kvality odvedenej práce po dôkladnom vysušení a vytvrdnutí laku.
  • Odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi ((čistenie, brúsenie, tmelenie, odmasťovanie, maskovanie).
  • Odmaskovanie, očistenie po lakovaní.
  • Čítanie výkresov a sprievodných kariet zákazky.
  • Kontrola materiálu pred lakovaním (Indikácie materiálových chýb).
  • Informovanie striedajúceho zamestnanca o stave výroby.
  • Orážanie hotových operácii konštrukčných dielov a zákaziek .
  • Poukazovanie na chybné pracovné plány a časové normatívy .
  • Podieľa sa na autonómnej údržbe v lakovacích kabínach.
  • Manipulácia so žeriavom, paletovým vozíkom, prípadne manipulačným vozíkom.
  • Ostatné úkony, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia so zabezpečením pracoviska lakovne.
  • Dodržiavanie predpisov BOZP
  • Plnenie pracovných úloh podľa inštrukcii od nadriadeného zamestnanca.
  • Zabezpečenie poriadku na svojom pracovisku. (5S)

Požadujeme

  • Stredoškolské vzdelanie technického zamerania, ideálne v odbore lakovník
  • Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, samostatnosť, technická gramotnosť, pozornosť, precíznosť (presnosť), trpezlivosť, praktické myslenie, technický talent, spoľahlivosť, flexibilita

Ponúkame

  • základná zložka mzdy je od 700 € brutto
  • výsledná výška brutto mzdy sa odvíja od pracovných skúseností
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • dochádzkový bonus vo výške 50 € mesačne
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, práca vo sviatok
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • zľavy u poskytovateľov rôznych služieb
  • stravná jednotka 3,83 €

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku :
Mgr. Andrea Grečnárová : 0905 551 551
email : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava