Potrubár - zvárač

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

vykonávanie zámočníckych, zváračských prác na TEZ, vrátane zásahov na plynových a tlakových zariadeniach spolupráca na odstraňovaní havarijných stavov TEZ
kontrola, nastavenie, montáž, oprava a údržba na technologickom zariadení prevádzky práce na rozvodoch a investičných akciách TEZ

Požadujeme

požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity, s maturitou, SOU, vodičský preukaz: B
zváračský preukaz min. Z-E1, Z-G1- podmienkou, zváračské osvedčenie -štátny zvárač-STN EN287-1, 111TBW, resp. 311 TBW - výhodou prax v inštalatérskych a zváračských prácach zručnosť vo zváraní potrubia čítanie projektovej dokumentácie

Ponúkame

ponúkame prácu v medzinárodnej stabilnej spoločnosti

brutto mzda :1 200,- € /mesiac

výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy ( bližšie špecifikované na pracovnom pohovore )

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

spoločnosť sa zaoberá výrobou a distribúciou energií

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu kontaktujte nášho konzultanta:

Daniela Čabáková

+421 908 908 798

e-mail.: [email protected]

Trenkwalder, a.s. pobočka Trnava, Františkánska 22, 917 01 Trnava
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4