Vedúci tímu produktových dizajnérov

Miesto práce

okres Prievidza

plný úväzok

Náplň práce

  • zabezpečenie systematického vývoja produktu
  • samostatné plánovanie a kontrola všetkých dizajnových aktivít
  • kalkulácia nákladov spojených s dizajnom ako aj kontrola týchto nákladov
  • vedenie a monitorovanie projektov
  • zabezpečenie časových a ďalších cieľov projektu od počiatočného konceptu až po výrobu
  • vedenie dizajnového tímu s cieľom zabezpečiť správne CAD modely a výkresy

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdelanie technického smeru
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • znalosť softvéru CAD a CATIA v na pokročilej úrovni
  • skúsenosti s vedením tímu
  • skúsenosti na podobnej pozícii aspoň 3 roky
  • skúsenosti v oblasti produktového dizajnu a vývoja
  • snalosti v oblasti projektového manažmentu ako aj v procesoch vývoja

Ponúkame

  • mzda od 2500 eur brutto /mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta)
  • školenia v zahraničí
  • možnosť kariérneho rastu
  • pružný pracovný čas
  • sociálny program a benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Mária Filová
Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s.
M: +421 902 942 472
[email protected]

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3901011  Dátum zverejnenia: 7.4.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.