Produktový dizajnrňér

Miesto práce

okres Prievidza

plný úväzok

Náplň práce

  • 3D design v CATIA V5
  • Vývoj nových technických opatrení zahrňujúcich analýzy výhod a nevýhod
  • Vykonávanie technických výpočtov (napr. váha, montážny priestor, stabilita)
  • Definovanie rozmerov dielov a tolerancií s kalkuláciou komplexných tolerančných reťazcov zahrňujúce všetky relevantné parametre
  • Vytváranie technických nákresov, BOM's a relevantnej dokumentácie
  • Zaistenie nákladov, kvality v procesne používaného dizajnu
  • Možnosť komplexnej technickej analýzy v spolupráci so špecialistami a výsledkom vyhodnotenia

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdelanie technického smeru
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • znalosť softvéru CAD na pokročilej úrovni
  • schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame

  • mzda od 1500 eur brutto /mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta)
  • školenia v zahraničí
  • možnosť kariérneho rastu
  • pružný pracovný čas
  • sociálny program a benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Mária Filová
Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s.
M: +421 902 942 472
[email protected]

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3900846  Dátum zverejnenia: 6.4.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.