Predajca jazdených vozidiel - Žilina

Miesto práce

Žilina

plný úväzok

Náplň práce

- Samotný predaj jazdených vozidiel
- Aktívne vyhľadávanie a získavanie zákazníkov
- Analýza zákazníka na základe jeho požiadaviek a potrieb
- Profesionálne poradenstvo (v oblasti predaja, služieb a financovania)
- Výkup vozidiel
- Popredajný servis
- Administratívna agenda spojená s procesom predaja
- Pravidelný reporting

Požadujeme

- Skúsenosti s predajom (nie je podmienkou s predajom vozidiel)
- Výsledky v oblasti predaja
- Skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi
- Znalosť anglického jazyka je veľkou výhodou
- Profesionálne vystupovanie s orientáciou na spokojnosť zákazníka

Ponúkame

- Mzda od 1500 € (navýšenie možné v závislosti od skúseností) + provízie z predaja
- Možnosť pracovať v etablovanej a stabilnej spoločnosti
- Pracovné školenia realizované v rôznych častiach Európy,
- O informáciách z oblasti inovácií v automobilovom priemysle budete vedieť v predstihu oproti verejnosti
- Služobné vozidlo prémiovej značky aj na súkromné účely (pri dosahovaní stanovených cieľov)
- Prístup do firemného fit centra bez obmedzení
- Kurz anglického jazyka hradený zamestnávateľom
- Ostatné sociálne zabezpečenie v zmysle zákona

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti predaja a servisu vozidiel prémiovej značky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3882913  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac