Pracovník zákazníckeho servisu

Miesto práce

Krajinská, Podunajské Biskupice

plný úväzok

Náplň práce

- fyzický príjem a kontrola tovaru od dodávateľa,
- spracovanie odberateľských objednávok,
- príprava, balenie a odoslanie tovaru kuriérom,
- spracovanie skladového hospodárstva v programe OMEGA (príjemky, výdajky, prevodky, inventúry),
- vystavenie, odoslanie, zúčtovanie odberateľských faktúr,
- riešenie reklamácií a komunikácie s klientmi,
- kontrola skladového hospodárstva, evidencia a stavy skladov,
- spracovanie a evidencia pošty, spracovanie hlásenia Intrastat, bežné administratívne práce, a iné

Požadujeme

- min. 1 rok na obdobnej pozícii,
- ovládanie programu OMEGA výhodou,
- znalosť MS OFFICE,
- zodpovednosť, samostatnosť pri riešení problémov,
- logické myslenie a systematickosť.

Ponúkame

- mzda od 1200 € brutto/mesiac,
- interný ohodnocovací systém,
- stravné lístky,
- a iné.

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zaoberajúca sa na oblasť zdravotníctva a farmácie.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3872751  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac