Hľadáme skúseného vodiča retraku v Seredi

Miesto práce

okres Galanta

plný úväzok

Náplň práce

  • vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
  • obsluha VZV / retraku
  • manipulácia s obalovými jednotkami
  • práca v trojzmennej prevádzke od pondelka do piatku
  • základná nástupná mzda 710 - 800,- € brutto /mesiac
  • po skúšobnej dobe 1100,- € brutto /mesiac

Požadujeme

  • skúsenosti s VZV podmienkou
  • platné oprávnenie na VZV / v prípade, ak preukaz nevlastníte, umožníme Vám ho získať/
  • stredoškolské vzdelanie bez maturity, SOU

Ponúkame

  • profesionálne zaškolenie koordinátormi

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobí v oblasti manipulačnej techniky

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu kontaktujte:

Daniela Čabáková
+421 908 908 798
e-mail.: [email protected] https://sk.trenkwalder.com/
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3869158  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou