Vývojový inžinier so zameraním na zákaznícke projekty

Miesto práce

Okres Jihlava, Česko

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za vybrané medzinárodné zákaznícke projekty pre vývoj komponentov vstrekovacieho systému Common Rail
  • Zastupovanie spoločnosti u zákazníkov a vystupovanie u zákazníkov ako partner v témach súvisiacich s vývojom produktov
  • Koordinácia vývojových aktivít
  • Spracovanie technickej dokumentácie a systémových požiadaviek
  • Úzka spolupráca s oddelením výroby, nákupu, kvality a logistiky
  • Pravidelné vyhodnocovanie stavu projektov
  • Príprava interných a zákazníckych projektov
  • Spolupráca a podpora kolegov v rámci svetovej výrobnej a vývojovej siete
  • Kontrola, monitorovanie a zodpovednosť za proces vývoja
  • Budovanie know-how

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosti s vedením zákazníckych a vývojových projektov v automotive podmienkou
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou
  • Znalosť MS Office
  • Znalosť konštruovania v programu Creo
  • Schopnosť pracovať samostatne so silným zameraním na cieľ
  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • Tímový hráč
  • Vodičský preukaz

Ponúkame

  • Mzda od 40 000,- Kč/mesiac ( mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od skúsenosti)
  • Dôkladné individuálne zaškolenie pri nástupe skúseným kolegom
  • Podpora bývania
  • Možnosť kariérneho postupu a práce v zahraničí
  • Prémie za výsledky firmy (13. a 14. plat)
  • Výmera dovolenky 5 týždňov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť homeoffice
  • Odborné jazykové kurzy
  • Cafeteria
  • Športové aktivity zdarma (plávanie, korčulolvanie, fitness)
  • Zamestnanecké benefity (napr. dotované závodné stravovanie, zľavy u vybraných predajcov)
  • Široká škála záujmových kurzov zdarma
  • Vernostné prémie ( príspevok na dôchodkové pripoistenie, bezúročné podnikové pôžičky, odmeny za pracovné alebo životné jubileá

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je jeden najväčších dodávateľov automobilového priemyslu, ktorá pôsobí v oblasti výroby komponentov pre dieselový vstrekovací systém.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Mária Filová
Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s.
M: +421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3868182  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.