Customer Communication & Aftersales Processes Support

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Adminstratívna podpora v rámci oddelenia Aftersales
  • Reporting
  • Monitorovanie KPI'S
  • Riešenie sťažnosti a reklamácií od zákazníkov
  • Komunikácia so zákazníkmi a úradmi
  • Príprava certifikácií pre zákazníkov a úrady
  • Starostlivosť a údržba zákazníckej databázy
  • Podpora pre účtovné a fakturačné oddelenie

Požadujeme

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Veľmi dobrá znalosť MS Office
  • Znalosť SAP výhodou
  • Znalosti v oblasti účtovníctva a fakturácií
  • Vysoká orientácia na zákazníka
  • Schopnosť byť tímový hráč
  • Samostatný a zodpovedný prístup k práci
  • Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni (B1) - písanie mailov a vyhľadávanie dát

Ponúkame

  • Mzda od 1200 eur brutto /mesiac ( mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností)
  • Flexibilná pracovná doba
  • Všetky ostatné benefity budú odprezentované na pracovnom pohovore

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Náš klient pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel prémiovej značky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Mária Filová
Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s.
M: +421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3774203  Dátum zverejnenia: 28.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.