CNC frézar

Miesto práce

Prešov

plný úväzok

Náplň práce

Máte ukončenú strojarinu alebo skúsenosti na CNC fréze a hľadáte si prácu? Poďte pracovať do malej pohodovej spoločnosti v Prešove.
  • Vykonávanie práce na technológii frézovania, CNC frézovania a vŕtania podľa technologických postupov
  • Tvorba programov pre technológiu frézovania a vŕtania
  • Manipulácia s materiálom
  • Základná údržba strojov
  • Dodržiavanie BOZP a PO

Požadujeme

  • Znalosť CNC a NC programovania
  • Vzdelanie v odbore obrábač kovov alebo inom technickom smere
  • Vhodné aj pre absolventov

Ponúkame

  • Základná mzda od 800€ brutto/mesiac, mzda sa však bude zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta
  • Variabilná zložka do výšky 25%
  • Ročné prémie od 80€ do 500€
  • Stravné lístky v hodnote 3,60€
  • Práca v novej hale a príjemnej atmosfére
  • V prípade potreby je k dispozícií ubytovanie
  • Práca len na rannú a poobednú zmenu

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3765701  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou