Manažér pre obchodné projekty (Ref. č.: a0t4H00000gOxy2QAC)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • komunikácia a osobné stretnutia s klientmi
  • rozvoj obchodných činností spoločnosti
  • podieľanie sa na tvorbe nových zákaziek a obchodných príležitostí
  • aktívna spolupráca na vypracovávaní a príprave podkladov, materiálov a vyhodnotení podľa pokynov
  • uzatváranie a dojednávanie podmienok dodávateľských a odberateľských zmlúv
  • podpora pri vypracovávaní plánov obchodných projektov, cenových ponúk a tendrov
  • úzka spolupráca s riadiacimi zamestnancami ostatných organizačných úsekov spoločnosti

Požadujeme

  • znalosť anglického jazyka na úrovni C1
  • prax na projektovej pozícii je podmienkou
  • prax v železničnej doprave alebo preprave je vítaná
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti dopravy (železničnej je veľkým prínosom), manažmentu/ekonómie
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • hľadáme tímového hráča s orientáciou na výsledok

Ponúkame

  • mzda od 1500 € brutto/mesiac (v závislostí od skúseností kandidáta, možnosť navýšenia)
  • možnosť kariérneho rastu
  • skvelý tím, otvorená a neformálna firemná kultúra
  • stabilná práca a istota finančného zázemia
  • jazykový kurz cudzieho jazyka hradený zamestnávateľom
  • pružný pracovný čas a flexibilita práce
  • ostatné benefity budú predstavené na pohovore

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová:
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3760639   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.