Finančný riaditeľ

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Riadenie a zodpovednosť za finančný chod spoločnosti
  • Zodpovednosť za riadenie väčšieho počtu zamestnancov
  • Plánovanie, analýza, kontrola dodržiavania finančného rozpočtu, cash flow
  • Spolupráca s auditormi, finančnými a daňovými orgánmi štátnej správy
  • Plánovanie a kontrola všetkých finančných aktivít spoločnosti

Požadujeme

  • Minimálne požadované vzdelanie - vysokoškolské II. stupňa
  • Skúsenosti z korporátneho prostredia, z oblasti logistiky alebo strojárstva veľkou výhodou
  • Predchádzajúca skúsenosť z pozície Finančný riaditeľ/manažér nevyhnutnou podmienkou
  • Skúsenosti s riadením a vedením tímu
  • Veľmi dobrý prehľad v oblasti financií a daní
  • Vodičský preukaz skupiny B je podmienkou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutná, znalosť nemeckého jazyka výhodou

Ponúkame

  • Mzda od 3500 eur brutto /mesiac ( mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností)
  • Všetky benefity budú odprezentované na pracovnom pohovore

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí na trhu logistických služieb hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Finančný riaditeľ.
Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s riadením ekonomického a finančného oddelenia a má veľmi dobrý prehľad v oblasti financií a daní.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Mária Filová
Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s.
M: +421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3758401  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou