Jednoduchá práca vo výrobe

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • hlavný pracovný pomer v zahraničnej spoločnosti v Trnave,
  • prácu v 3-zmennej prevádzke,
  • obsluhovať výrobné stroje a zariadenia,
  • kontrolovať kvalitu výrobkov,
  • vykonávať ostatné pomocné a manipulačné práce vo výrobe,

Požadujeme

  • základné vzdelanie
  • skúsenosti s prácou vo výrobe, v 3 - zmennej prevádzke - výhodou,
  • dobrý zdravotný stav ( práca v noci, práca v stoji ),
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke,
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Ponúkame

  • základná mzda od 800- EUR brutto + zákonné príplatky + pravidelné mesačné odmeny,
  • stravné lístky v hodnote 3,83 EUR,
  • práca je vhodná pre ŽENY

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Automobilový priemysel Trnava - logistický park

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0903 908 798, alebo zaslať životopis na mailovú adresu [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3738494  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,00 EUR/m