Senior Elektrokonštruktér - automatické frézky zváracích elektród (2000 - 3000)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Vývoj elektrických schém a elektrických častí výrobkov a prototypov spoločnosti v programe Eplan
  • Účasť na základných výskumných projektoch predbežného vývoja
  • Tvorba príslušnej elektrotechnickej dokumentácie
  • Výber vhodných komponentov a materiálov
  • Testovanie pomocou ultrazvuku
  • Spolupráca a tréning zákazníkov

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie elektro zamerania (elektrotechnika, mechatronika atď.
  • Anglický jazyk aktívne a/alebo Nemecký jazyk aktívne
  • Viacročná prax s vývojom elektroniky a elektrických častí strojov pre výrobu
  • Skúsenosti s realizáciou projektov u zákazníka
  • Znalosť Eplan, SAP a QS výhodou
  • Ochota cestovať k zákazníkovi niekoľko dní počas implementácie

Ponúkame

  • Plat 2000 až 3000 btto eur (výška platu je otvorená)
  • Štandardné firemné benefity
  • Mobil, notebook
  • Preplácanie stravných lístkov nad rámec zákona

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pôvodom nemecká spoločnosť je celosvetovo úspešným dodávateľom v oblasti automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe frézovacích zariadení pre výrobné pásy používané pri procesoch zvárania.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
  • Bc. Jozef Tencer
  • Senior Recruitment Consultant
  • Trenkwalder, a.s. Bratislava
  • M: +421 911 908 798
  • [email protected]

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3734601  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 000 EUR/mesiac