Obchodný zástupca pre predaj poľnohospodárskej techniky

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

plný úväzok

Náplň práce

  • Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
  • Ponúkanie poľnohospodárskych strojov na predaj
  • Analýza zákazníka na základe jeho požiadaviek
  • Vytváranie obchodných vzťahov
  • Uzatváranie obchodných dohôd
  • Dohliadanie na portfólio pridelených klientov
  • Prezentácia spoločnosti a jej produktov u klienta

Požadujeme

  • Prax v poľnohospodárstve, znalosť strojov
  • Vzdelanie v poľnohospodárskej oblasti výhodou
  • Samostatnosť a precíznosť v práci
  • Dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
  • Vodičský preukaz typu B

Ponúkame

  • Mzda od 1000 € brutto + variabilná zložka
  • Pridelené služobné auto, telefón, notebook
  • Príspevok na stravu a rekreáciu
  • Možnosť zúčastňovať sa na zahraničných výstavách a školeniach

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová
+421902922832
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3706736  Dátum zverejnenia: 1.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.