Koordinátor v personálnej agentúre s ukrajinským jazykom

Miesto práce

Nové Mesto nad Váhom

plný úväzok

Náplň práce

  • starostlivosť o zamestnancov pracujúcich vo výrobnom závode v okrese Nové Mesto nad Váhom
  • koordinácia zamestnancov pri ubytovaní nových zamestnancov prichádzajúcich z UA
  • pravidelná kontrola zamestnancov na ubytovniach v okrese
  • riešenia prípadných problémov na ubytovniach, asistencia pri ubytovaní, odubytovaní a relokácii zamestnancov UA
  • koordinácia zamestnancov UA
  • riešenie problémov zamestnancov
  • pomoc pri komunikácii s lekármi, inštitúciami
  • asistencia pri vybavovaní dokumentov, pri komunikácii s bankami a inštitúciami
  • podpora zamestnávateľa pri riešení neprítomnosti zamestnanca na pracovisku, pri komunikácii

Požadujeme

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • organizačné schopnosti
  • znalosť slovenského a ukrajinského jazyka
  • vodičský preukaz skupiny B
  • flexibilita, ochota pracovať v premenlivej pracovnej dobe

Ponúkame

  • možnosť výberu spolupráce formou práce na pracovný pomer alebo živnosti
  • využívanie svojho automobilu a preplácanie cestovných výdavkov alebo využívanie služobného motorového vozidla
  • využívanie firemného telefónu s balíkom dátových služieb aj na súkromné účely
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • dynamické pracovné prostredie
  • práca v stabilnej na trhu dlhodobo pôsobiacej spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3706416  Dátum zverejnenia: 1.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000,00 EUR/m