Konštruktér oceľových konštrukcií (Ref. č.: a0t4H00000gOq1cQAC)

Miesto práce

Ružomberok

plný úväzok

Náplň práce

  • vedenie procesov - pieskovanie a delenie materiálu
  • komunikácia s dodávateľmi výkresovej dokumentácie
  • tvorba program CNC pre rezanie plazmou
  • zodpovednosť za objednávanie materiálov do výroby HSP 01
  • reporting

Požadujeme

  • strojárske vzdelanie
  • odborná spôsobilosť vo výrobe oceľových konštrukcií
  • ovládanie programu Autocad, Invetor, Wrykrys, MS Office
  • programovanie CNC plazma
  • VP skupiny B
  • vítaná znalosť AJ alebo NJ, avšak nie je podmienkou

Ponúkame

  • nástupný plat 1000 až 1200 € v závislosti od skúseností

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Uvedenú pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Michaela Sudimáková
+421 902 937 814
[email protected]

Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3688114   Dátum zverejnenia: 6.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 200,00 EUR/m