Konštruktér oceľových konštrukcií

Miesto práce

Ružomberok

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Náplň práce

  • technická príprava výroby oceľových konštrukcií
  • schvaľovanie vyrobiteľnosti nových zákaziek
  • vedenie výrobných procesov (pieskovanie, delenie materiálu)
  • komunikácia s dodávateľmi výkresovej dokumentácie a doplňovanie výkresovej dokumentácie podľa potrieb výroby
  • tvorba programov CNC pre rezanie plazmou
  • komunikácia s oddelením nákupu pri zabezpečovaní materiálu do výroby
  • reporting

Požadujeme

  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Prax vo výrobe ako výrobný konštruktér alebo technológ
  • ovládanie programu Autocad, Inventor, Wrykrys,
  • programovanie CNC plazma
  • VP skupiny B

Ponúkame

  • plat od 1000 € brutto - výška platu je otvorená a závisí na dohode

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Uvedenú pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Bc. Jozef Tencer
Senior Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s. Bratislava
M: +421 911 908 798
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3688114  Dátum zverejnenia: 6.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200,00 EUR/m