Stavebný Rozpočtár/ka (Cenkros) - Ružomberok

Miesto práce

Ružomberok

plný úväzok

Náplň práce

  • vypracovanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa
  • výkon kontroly nákladov
  • komunikácie s dodávateľmi
  • zaisťovanie výberových konaní na rozhodujúcich dodávateľov materiálov

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • CENKROS na pokročilej úrovni
  • nemecký jazyk výhodou
  • VP skupiny B
  • Prax na pozícii stavebného prípravára / rozpočtára nutnosť

Ponúkame

  • mobilný telefón a notebook
  • po dohode so zamestnávateľom flexibilný pracovný čas
  • plat od 1000 € brutto / výška platu je otvorená dohode, zvážime akúkoľvek výšku platu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Zavedená slovenská výrobno - stavebná spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Bc. Jozef Tencer
Senior Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s. Bratislava
M: +421 911 908 798
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3688113  Dátum zverejnenia: 6.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000,00 EUR/m