Zvárač

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • zváranie pomocou CO2 , Mig-Mag zváranie
  • kontrola zvarov
  • úprava zvarov, čistenie vykonaných zvarov
  • kontrola materiálu a hotových výrobkov v súlade s technickou dokumentáciou

Požadujeme

  • skúsenosti so zváraním
  • platný zváračský preukaz výhodou
  • všeobecná manualná zručnosť
  • práca v 1- zmennej prevádzke

Ponúkame

  • základna zložka mzdy od 870 EUR / mesiac ( závisí podľa skúsenosti kandidáta
  • variabilná zložka mzdy 20%
  • dochádzkový bonus 70 EUR
  • úhrada stravného nad rámec zákona

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiace v oblasti automobilového priemyslu

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.

V prípade otázok ma nevahajte kontaktovať telefonicky : 0907 575 888 alebo mailom na [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3673844  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.